Czas to pieniądz – to banalne stwierdzenie nabiera wymiernego znaczenia przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Korzystając z pomocy NCN nie tylko oszczędzasz czas, ale zyskujesz świadomość, że zajmują się Twoją nieruchomością profesjonaliści. Po co masz robić to Ty i tracisz czas na formalności skoro może zrobić wszystko za Ciebie agent NCN?

Niezależnie czy chcesz kupić czy sprzedać nieruchomość jedną z najważniejszych kwestii jest bezpieczeństwo tej transakcji. To nie tylko dopilnowanie wszystkich formalnych aspektów, ale tak wydawałoby się prozaiczna kwestia jak sprawdzanie oferentów czy kupców. Dlatego podpowiadamy i doradzamy – przy sprzedaży, zakupie czy wynajmie zawsze kontaktuj się z NCN.

Pierwsza i podstawowa zasada jeśli myślisz o sprzedaży lub zakupie nieruchomości to zdecydowanie się na wybór biura pośrednictwa nieruchomości – masz dom, mieszkanie, działkę lub grunt i chcesz ją sprzedać? Chcesz kupić dom, mieszkanie, działkę lub grunt? Skontaktuj się nami!

Możesz sam zająć się wyceną nieruchomości, zapewnić jej kosztowną promocję, odbierać telefony i spotykać się z Klientami, którzy chcą zobaczyć Twój lokal akurat wtedy gdy jesteś w pracy. Możesz zając się dopełnieniem wszelkich formalności, znać prawo i przepisy, zebrać wszystkie dokumenty i tworzyć umowy i doprowadzić transakcję do finału w postaci podpisania aktu notarialnego. Naprawdę chcesz to sam wszystko robić? Dlatego podpowiadamy i doradzamy – lepiej skontaktuj się nami, niech NCN zrobi to wszystko za Ciebie.

Niezależnie jednak od tego czy wybierzecie Państwo NCN,
czy zdecydujecie się zaryzykować i sami przeprowadzić proces kupna/sprzedaży/wynajmu warto pamiętać o kilku obowiązujących zasadach, których sami przestrzegamy obsługując transakcję jako pośrednicy:

Zrób dobre pierwsze wrażenie – to powiedzenie nabiera nowego znaczenia w przypadku nieruchomości. Przygotuj nieruchomość do sprzedaży. Uporządkuj teren wokół domu, zadbaj o trawnik, chodnik, otoczenie. Przygotuj wejście do mieszkania, pozbądź się zbędnych rzeczy, warto zwrócić uwagę na przedpokój i takie wydawałoby się prozaiczne kwestie jak porządek przy drzwiach – buty czy wystawione na widok rzeczy osobiste.

Liczy się przestrzeń – kupujemy oczami. Ogranicz wszelkie ozdoby, bibeloty, zbędne wyposażenie – dla Ciebie mogą mieć znaczenie nawet sentymentalne dla Klientów będą elementem zagracającym przestrzeń i negatywnie wpływającym na ocenę całościową.

Porządek zawsze w cenie – dotyczy to nie tylko kwestii estetycznych, warto więc zawsze posprzątać mieszkanie,  ale także wydawałoby się drobnych usterek. Nieważne, że ktoś może i tak będzie chciał przeprowadzić remont, dobry stan techniczny zawsze pozytywnie wpływa na ocenę, a usterki wpływają na cenę – chce się ja obniżyć.

I na koniec. Zawsze warto zaufać agentowi. Lata doświadczeń wpływają na to, że wiemy nie tylko jak przygotować nieruchomość, ale także kiedy ją prezentować (nie zapraszamy do domu pełnego ludzi bo może to krępować Klientów). Przygotujemy Państwa także na spotkanie z Klientem. Podobnie jak Państwu, zależy nam na sfinalizowaniu transakcji!

ASARI.pl - oprogramowanie dla biur nieruchomości