ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Zakup nieruchomości to jedna z najbardziej skomplikowanych i kosztownych transakcji z jakimi mamy do czynienia i pamiętać musimy, że jeśli robimy to samodzielnie to oprócz czasu, który poświęcamy na sam zakup i sprawy formalne, niesie ona ze sobą także określone ryzyko. To proces wieloetapowy, który dla niewtajemniczonych w meandry specyfiki rynku, może w najlepszym przypadku skończyć się zakupem nieruchomości z jakimś ukrytym problemem, a w najgorszym nawet stratą pieniędzy lub dodatkowymi niemałymi kosztami. Dlatego zawsze warto skorzystać z pomocy. Tu chodzi o Twoje pieniądze, w NCN jesteśmy od tego abyś je wydał bezpiecznie i bez problemów korzystał z nowego domu, mieszkania czy lokalu usługowego. Prowadzimy Cię przez wszystkie etapy kupna od prezentacji obiektu, przez sprawdzenie jego stanu formalnego aż po przekazania kluczy. Dzięki korzystaniu z pomocy doradców NCN będziesz miał wybór i dostęp do zawsze aktualnych ofert. Z NCN oszczędzasz czas i pieniądze. Nie ma niepotrzebnych wyjazdów, nie ma oglądania miejsc, które okazują się nie tym co Cię interesuje lub okazuje się, że nieruchomość została już dawno sprzedana.  A poza tym, co najważniejsze, korzystacie Państwo z pomocy osób, które znają lokalny rynek i jego specyfikę co pozwala nam na właściwą ocenę zarówno proponowanej ceny jak i właściwą ocenę lokalizacji. Znamy Nowy Dwór Mazowiecki, tu działamy, potrafimy szybko ocenić każdy aspekt lokalizacji: sąsiedztwo, infrastrukturę, a nawet takie kwestie jak odległości od najbliższej szkoły czy przystanku autobusowego czy kolejowego. Wiemy jak rozwija się miasto, znamy plany zagospodarowania – dbamy o to aby Klient miał nie tylko pełną informację o planowanym zakupie, ale także, by wiedział jak może się zmienić otoczenie jego nieruchomości.

Korzystając z doradztwa i pomocy agentów NCN otrzymujecie Państwo także wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych w urzędach, uzgadnianiu przez strony warunków umowy przedwstępnej oraz kompletowaniu wszystkich dokumentów potrzebnych do sporządzenia aktu notarialnego. 

Zakup nieruchomości to proces skomplikowany i czasochłonny, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Zespół NCN to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa transakcji ale także wsparcie na każdym etapie. Kupujesz, planujesz zakupić nieruchomość – zadzwoń do nas!

ASARI.pl - oprogramowanie dla biur nieruchomości